27 czerwca, 2026

Dnia 22 maja 2024r. w Miejsko – Gminnej Bibliotece Publicznej w Gąbinie odbyło się spotkanie z okazji Jubileuszu 5-lecia funkcjonowania Biblioteki w nowej siedzibie oraz Dnia Bibliotekarza. Dokładnie 22 maja 2019r. drzwi nowej siedziby zostały otwarte dla naszych wspaniałych gości, którzy i w obecnym dniu zechcieli zaszczycić nas swoją obecnością, za co serdecznie dziękujemy.
    Pan Jarosław Domagała – Dyrektor MGBP w Gąbinie rozpoczął spotkanie od przywitania Pana Krzysztofa Jadczaka- Burmistrza Miasta i Gminy Gąbin oraz Pani Joanny Banasiak – Dyrektor Książnicy Płockiej oraz wszystkich wyjątkowych gości, którzy w tym ważnym dniu nam towarzyszyli.
    Następnie Pani Ewa Lewandowska- Starszy Kustosz bibliotekarz- przypomniała wszystkim moment, gdy została przekazana informacja o przenoszeniu Biblioteki do innej siedziby oraz sposób, w jaki to wszystko przebiegało.
     Ogromna ilość wspaniałych życzeń, podziękowań i uśmiechów pozwoliła nam mocno uwierzyć, jak wielu znakomitych i wyjątkowych przyjaciół Biblioteka posiada. Wśród nich nie zabrakło Dyrektorów Bibliotek, Szkół, Przedszkoli oraz pozostałych Instytucji Kultury, znakomicie działających w naszym środowisku. Była to dla nas ogromna radość spotkać się w tak zacnym gronie, które zawsze towarzyszy nam w wędrówce po magicznym świecie z książką. Serdecznie dziękujemy wszystkim Gościom za przybycie, za wspaniałe wpisy do Księgi Pamiatkowej. Było to dla nas niezwykłe spotkanie, za które jeszcze raz bardzo dziękujemy.

























































Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *