24 czerwca, 2026
Y9SMweem

Przed wakacjami zakończyłyśmy cykl „Spotkań z bajką”, który trwał od września do czerwca w poszczególnych Przedszkolach i Oddziałach Przedszkolnych. Chcemy bardzo serdecznie podziękować za możliwość uczestnictwa w tak dla nas ważnym przedsięwzięciu. Mamy ogromną nadzieję, że każde spotkanie choć trochę przybliżyło dzieci do książek. Dzieciom dziękujemy za każdą radość, ciekawość, zainteresowanie, uściski.

Życzymy wspaniałych wakacji oraz cudownego odpoczynku!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *