Pięknie dziękujemy za wspaniałe „podziękowania” jakie otrzymała Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Gąbinie od dzieci z grup Przedszkolnych oraz Oddziałów. Jesteśmy ogromnie wdzięczne za tak miłe i ciepłe słowa
Dziękujemy za każde Wasze odwiedziny, pamiętajcie, że drzwi biblioteki zawsze są dla Was otwarte.







