24 czerwca, 2026
yHX7Qv9y

Pięknie dziękujemy za wspaniałe „podziękowania” jakie otrzymała Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Gąbinie od dzieci z grup Przedszkolnych oraz Oddziałów. Jesteśmy ogromnie wdzięczne za tak miłe i ciepłe słowa

Dziękujemy za każde Wasze odwiedziny, pamiętajcie, że drzwi biblioteki zawsze są dla Was otwarte.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *