24 czerwca, 2026
lSiUyw_Y

Cieszy mnie fakt, że udało mi się spotkać z dziećmi z Oddziału Przedszkolnego w Czermnie tuż przed samymi wakacjami. Podczas dzisiejszej wizyty mogłam przeczytać dzieciom bajkę „Królewna Śnieżka” oraz „Muminki szukają domu” z serii książek rozkładanych z ruchomymi elementami. Już od pierwszych chwil publikacje wzbudziły duże zainteresowanie i ciekawość Przedszkolaków. Podczas głośnego czytania dzieci z dużym skupieniem słuchały opowieści, uważnie śledząc przebieg wydarzeń przedstawionych na kartach książek. Interaktywna forma książek sprzyjała rozwijaniu wyobraźni, spostrzegawczości oraz umiejętności koncentracji uwagi.

Po przeczytaniu bajek, przekazałam podziękowanie na ręce Pani Ani, dziękując wszystkim dzieciom za każdą spędzoną wspólnie chwilę, za każde zaciekawienie, skupienie i uśmiech. Mam ogromną nadzieję, ze po wakacjach spotkamy się ponownie. A teraz nie pozostało mi nic innego jak tylko życzyć wszystkim spokojnych i ciekawych wakacji.

Ślicznie dziękuję za piękny prezent i każdą życzliwość.

                                                                 Opr. Joanna Olejniczak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *