24 czerwca, 2026

23 maja 2025r. Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Gąbinie oraz Szkoła Muzyczna I stopnia im. St. Moniuszki w Gąbinie rozpoczęły cykl spotkań pt. „Kocham książki, czytam książki”, którego gościem specjalnym była Pani Joanna Domagała. Zaproszeni goście z ogromną przyjemnością mogli zobaczyć pierwsze książki z prywatnego księgozbioru Pani Joanny oraz usłyszeć o zamiłowaniu do książek.
„Czarodziejski młyn” A. J. Afanasjew czy „Na jagody” M. Konopnickiej, „Bach, Beethoven i inne chłopaki czyli historia muzyki wyłożona wreszcie jak należy” D. W. Barber- to pozycje, o których wspomniała autorka spotkania i z którymi wiążą się piękne wspomnienia…
Znakomitym dopełnieniem były wystąpienia uczniów ze Szkoły Muzycznej I stopnia w Gąbinie, Pana Macieja Domagała, którzy sprawili, że to popołudnie należało do niezwykle interesujących, które zapamiętamy na długo, za co serdecznie dziękujemy.

































Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *